Rozdělení tříd pro ŠR 21/22 – aktualizace

22. 6. 2021

Vážení rodiče,

z provozních důvodů (návaznost na družinu, zachování hodinového fondu ročníků aj.) dochází ke změně:
V náhradních prostorách ZŠ Želešice se výuka bude týkat prvního, druhého a čtvrtého ročníku.

Třetí a pátý ročník bude zůstávat v Syrovicích – sokolovna, myslivna.

Podrobnější informace ohledně odjezdů autobusů, provozu družiny apod. budeme upřesňovat
koncem srpna – v “přípravném týdnu”, kdy bude mít vše již jasný rozměr.

Děkujeme za pochopení.
Vedení školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...