Rozhodnutí KHS – třída Motýlci

14. 12. 2020

Vážení rodiče,
z důvodu výskytu onemocnění COVID-19 byla uvalena karanténa na další třídu naší MŠ, tentokrát jde o třídu Motýlci.

Rozhodnutí krajské hygienické stanice platí opět do odvolání.
Více zde: ROZHODNUTÍ_o_uzavření třídy_Motýlci

Podrobnější informace, jak konkrétně postupovat, pošleme rodičům opět do emailu.
Strava je všem “motýlkům” od zítřejšího dne automaticky odhlášena.

Třída Mravenečků zůstává stále také do odvolání uzavřena.
Provoz tříd Včelky a Berušky není zatím omezen.

Prosíme o zvýšenou pozornost možných příznaků u dětí.
Nepodceňujte situaci a při podezření či přímo pozitivním testu nás prosím kontaktujte.
Pokud máte jakýkoliv dotaz, rádi Vám budeme nápomocni.

Děkujeme za spolupráci.

Vedení MŠ

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...