Rozhodnutí o ne/přijetí do MŠ

Vážení rodiče,
oficiální písemné rozhodnutí o nepřijetí do MŠ si od dnešního dne můžete osobně vyzvednout v ředitelně ZŠ a MŠ Syrovice, budova ZŠ, a to v pondělí – čtvrtek od 8:30 do 14:30 hod, v pátek od 8:30 do 12:00 hod.
Pokud Vám časové rozmezí nevyhovuje, prosím kontaktujte sekretariát školy na tel. čísle: 515 221 148.

Rozhodnutí o NEPŘIJETÍ vydáváme každému účastníkovi.
Rozhodnutí o PŘIJETÍ je vydáváno pouze na vyžádání.

Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...