Rozhodnutí o NEPŘIJETÍ do MŠ

4. 6. 2020

Vážení rodiče,

ve dnech 8. – 10. 6. 2020 se budou v kanceláři školky Syrovice (samostatná budova – u třídy mravenečků)
vydávat rozhodnutí o nepřijetí do naší MŠ, v časovém rozmezí od 8:00 do 14:00 hod.

Děkujeme za spolupráci.

Info pro zájemce: Volná místa v MŠ jsou v MŠ Nosislav, informace o zápisu a potřebné dokumenty jsou na stránkách:
https://skolanosislav.cz/zadost-o-prijeti-ditete-k-predskolnimu-vzdelavani-2020/

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...