Rozhodnutí o přijetí do přípravné třídy

Vážení rodiče, 

níže naleznete rozhodnutí o přijetí dětí do přípravné třídy od školního roku 2024/2025.
Z důvodu ochrany osobních dat jsou přijaté děti uvedeny pod evidenčními čísly, které jste obdrželi při zápise.  

Oficiální dokument o přijetí dítěte do prvního ročníku si můžete od 10. 5. 2024 vyzvedávat ve sborovně školy, a to vždy Po – ČT od 8 – 15 hod. 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...