Rozhodnutí o přijetí do prvního ročníku ŠR 22/23

Vážení rodiče,
děti, které byly řádně zapsány k přijetí do prvního ročníku pro nadcházející školní rok, byly přijaty. Rozhodnutí O Přijetí 1ročník 22 23

Oficiální dokument  “Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání” si můžete vyzvednout na sekretariátu školy, od 18. 5. každý den (mimo pátek), od 8.00 – 15.00 hod. Pokud vám čas nevyhovuje, kontaktujte mne na tel. čísle 725 843 904, nebo emailem sekretariat@skolasyrovice.cz,
ráda společně s vámi naleznu vhodnější termín. 

M. Hanzelová
Vedoucí ESU školy

 

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...