Rozhodnutí o přijetí do prvního ročníku ŠR 22/23

Vážení rodiče,
děti, které byly řádně zapsány k přijetí do prvního ročníku pro nadcházející školní rok, byly přijaty. Rozhodnutí O Přijetí 1ročník 22 23

Oficiální dokument  “Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání” si můžete vyzvednout na sekretariátu školy, od 18. 5. každý den (mimo pátek), od 8.00 – 15.00 hod. Pokud vám čas nevyhovuje, kontaktujte mne na tel. čísle 725 843 904, nebo emailem sekretariat@skolasyrovice.cz,
ráda společně s vámi naleznu vhodnější termín. 

M. Hanzelová
Vedoucí ESU školy

 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...