Rozloučení s letošními příměšťáky

Robinson Crusoe, Za zrcadlem a Pod hladinou – témata našich příměšťáků pro letošní prázdniny.

Sportovali jsme, soutěžili, vyráběli, cestovali, poznávali, ale hlavně jsme si to pořádně UŽILI 🙂 Ostatně, koukněte do naší fotogalerie!

Mějte krásný zbytek léta a už se těšíme na příští rok 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...