Sběr papíru – 17. 3. – aktualizace

Vážení rodiče,

i přes uzavření školy SBĚR PAPÍRU proběhne v plánovaném termínu, a to 17. 3. do 14.00 – 17.00 hod.
Kontejner bude přistaven na klasickém místě u školy.

Ačkoliv už nepůjde o “soutěžní sběr” z důvodů nízké výkupní ceny, něco málo za celkový sběr dostaneme.
Výtěžek tak půjde na odměny pro žáky na konci školního roku.
Papír se tedy nebude vážit a ani nemusí být zvážen. Množství sběru není limitováno.

Děkujeme za zapojení se do akce a spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...