Sběr starého papíru – aktualizováno

8. 6. 2020

Uložení sběru papíru do kontejneru bude možné 10. 6. od 12.00 – 16:30 hod.
Sběr nebude tentokrát organizován tzn. nebude se vážit.
Prosíme o zvýšenou opatrnost při manipulaci s papírem v “kleci”.

4. 6. 2020

Dne 10. 6. se bude konat SBĚR papíru u budovy školy.
Časové rozmezí akce bude ještě upřesněno.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...