SBÍRÁ CELÁ RODINA – termíny

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vás informovat o termínech, kdy se letošní školní rok uskuteční sběr papíru.

Jedná se o tyto dny:

  • 3.10.2018
  • 5.12.2018
  • 3.4.2019
  • 12.6.2019

Všem, kdo přispějí, předem děkujeme! 🙂

Připomínáme, že hlavní cenou ve sběru pro nejlepšího žáka ZŠ je tablet. Všichni žáci, kteří donesou více jak 200 kg, obdrží hodnotné ceny a třída s nejlepším celkovým výsledkem dort. 😉

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...