Škola v přírodě – den čtvrtý

A už se nám to blíží.. ještě pár hodin a máme děti doma. Jak ale prožily poslední akční den?

Info z Beskyd:
Po snídani jsme opět vyrazili na vycházku tentokrát do infocentra v Horní Bečvě.
Na oběd jsme měli zeleninovou polévku a smažený řízek s bramborami.
Odpoledne se děti vydaly se svými týmy na návštěvu mezi piráty. Stroj času je zavezl do roku 1630. Po skupinách plnily úkoly spojené s mořem a pirátskou tematikou. Současně s tím hledaly peníze a ukryté měsíční kameny. Ty pak vyměnily za „peníze“ a směnily u obchodníka za poklad pro svou skupinu.
Večeři jsme měli dříve – zapékané těstoviny, protože na závěr našeho pobytu nás čekal ještě táborák a opékání špekáčků. Děti ještě dostaly diplomy za úspěšné zvládnutí školy v přírodě. Večerkou jsme zakončili poslední den našeho pobytu. Ráno nás čeká balení a úklid. Pak už hurá domů.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...