Škola v přírodě – den čtvrtý

A už se nám to blíží.. ještě pár hodin a máme děti doma. Jak ale prožily poslední akční den?

Info z Beskyd:
Po snídani jsme opět vyrazili na vycházku tentokrát do infocentra v Horní Bečvě.
Na oběd jsme měli zeleninovou polévku a smažený řízek s bramborami.
Odpoledne se děti vydaly se svými týmy na návštěvu mezi piráty. Stroj času je zavezl do roku 1630. Po skupinách plnily úkoly spojené s mořem a pirátskou tematikou. Současně s tím hledaly peníze a ukryté měsíční kameny. Ty pak vyměnily za „peníze“ a směnily u obchodníka za poklad pro svou skupinu.
Večeři jsme měli dříve – zapékané těstoviny, protože na závěr našeho pobytu nás čekal ještě táborák a opékání špekáčků. Děti ještě dostaly diplomy za úspěšné zvládnutí školy v přírodě. Večerkou jsme zakončili poslední den našeho pobytu. Ráno nás čeká balení a úklid. Pak už hurá domů.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...