Škola v přírodě – den čtvrtý

A už se nám to blíží.. ještě pár hodin a máme děti doma. Jak ale prožily poslední akční den?

Info z Beskyd:
Po snídani jsme opět vyrazili na vycházku tentokrát do infocentra v Horní Bečvě.
Na oběd jsme měli zeleninovou polévku a smažený řízek s bramborami.
Odpoledne se děti vydaly se svými týmy na návštěvu mezi piráty. Stroj času je zavezl do roku 1630. Po skupinách plnily úkoly spojené s mořem a pirátskou tematikou. Současně s tím hledaly peníze a ukryté měsíční kameny. Ty pak vyměnily za „peníze“ a směnily u obchodníka za poklad pro svou skupinu.
Večeři jsme měli dříve – zapékané těstoviny, protože na závěr našeho pobytu nás čekal ještě táborák a opékání špekáčků. Děti ještě dostaly diplomy za úspěšné zvládnutí školy v přírodě. Večerkou jsme zakončili poslední den našeho pobytu. Ráno nás čeká balení a úklid. Pak už hurá domů.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...