Škola v přírodě – den druhý

Ať je vedro nebo prší – zábavou to tady sviští 😉 – takové moto by mohla mít naše škola v přírodě. Zábava tam neskomírá za žádných okolností. Posuďte sami 😉

Info z Beskyd:
Nad ránem nás vzbudila bouřka a déšť. Počasí se však umoudřilo a po snídani (švédský stůl) jsme se vydali na vycházku k přehradě Horní Bečva. Vrátili jsme se právě včas k obědu – gulášová polévka a borůvkové knedlíky.
Po poledním klidu následoval animační program. Vzhledem k dešti byly děti v budově. Pan zdravotník Ondřej Holeček, který pracuje jako záchranář při plzeňské letecké záchranné službě, nám připravil přednášku o základech první pomoci a o své práci. Prokládal výklad zajímavými videi z různých záchranných akcí.
Po svačině se vyjasnilo a druhou část odpoledne děti už mohly být se svými týmy venku.
K večeři byla bramborová kaše a sekaná – mňam 🙂
I večerní program už mohl probíhat venku – hry, soutěže a samozřejmě tance nemohly chybět.

Více ve fotogalerii 😉

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...