Škola v přírodě – den druhý

Ať je vedro nebo prší – zábavou to tady sviští 😉 – takové moto by mohla mít naše škola v přírodě. Zábava tam neskomírá za žádných okolností. Posuďte sami 😉

Info z Beskyd:
Nad ránem nás vzbudila bouřka a déšť. Počasí se však umoudřilo a po snídani (švédský stůl) jsme se vydali na vycházku k přehradě Horní Bečva. Vrátili jsme se právě včas k obědu – gulášová polévka a borůvkové knedlíky.
Po poledním klidu následoval animační program. Vzhledem k dešti byly děti v budově. Pan zdravotník Ondřej Holeček, který pracuje jako záchranář při plzeňské letecké záchranné službě, nám připravil přednášku o základech první pomoci a o své práci. Prokládal výklad zajímavými videi z různých záchranných akcí.
Po svačině se vyjasnilo a druhou část odpoledne děti už mohly být se svými týmy venku.
K večeři byla bramborová kaše a sekaná – mňam 🙂
I večerní program už mohl probíhat venku – hry, soutěže a samozřejmě tance nemohly chybět.

Více ve fotogalerii 😉

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...