Škola v přírodě – den druhý

Ať je vedro nebo prší – zábavou to tady sviští 😉 – takové moto by mohla mít naše škola v přírodě. Zábava tam neskomírá za žádných okolností. Posuďte sami 😉

Info z Beskyd:
Nad ránem nás vzbudila bouřka a déšť. Počasí se však umoudřilo a po snídani (švédský stůl) jsme se vydali na vycházku k přehradě Horní Bečva. Vrátili jsme se právě včas k obědu – gulášová polévka a borůvkové knedlíky.
Po poledním klidu následoval animační program. Vzhledem k dešti byly děti v budově. Pan zdravotník Ondřej Holeček, který pracuje jako záchranář při plzeňské letecké záchranné službě, nám připravil přednášku o základech první pomoci a o své práci. Prokládal výklad zajímavými videi z různých záchranných akcí.
Po svačině se vyjasnilo a druhou část odpoledne děti už mohly být se svými týmy venku.
K večeři byla bramborová kaše a sekaná – mňam 🙂
I večerní program už mohl probíhat venku – hry, soutěže a samozřejmě tance nemohly chybět.

Více ve fotogalerii 😉

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...