Škola v přírodě je tu!

Už v pondělí naše děti vyrazí za velkým dobrodružstvím se “školou v přírodě”! 
Co je potřeba odevzdat, sbalit s sebou či vědět ještě před odjezdem? 

V pondělí 22. 5. je pro všechny zúčastněné sraz u školy nejpozději do 7:30 hod. 
Do té doby je nutné odevzdat tyto vyplněné formuláře, které děti obdržely od třídní učitelky již v minulém týdnu:

  • kontakty rodičů,
  • posudek zdrav. způsobilosti a ofocenou kartičku pojištěnce
  • souhlas s ošetřením
  • bezinfekčnost – stačí ráno u autobusu – ale NEZAPOMENOUT ;-).

Děti, kterým je v autobusu špatně, si vezmou ještě před cestou kinedril. Na místě v rekreačním středisku Zálesí https://rszalesi.cz/ by naši výletníci měli být cca 10:30 hod. (záleží na dopravní situaci a počtu přestávek 🙂 ) Jakmile dojedou do cíle, budeme neprodleně informovat zde, na našich webových stránkách. 

Odjezd zpět domů je plánován na pátek 26. 5., a to nejpozději ve 14.00 hod. Přesný čas výjezdu bude upřesněn v pátek zde na webových stránkách, kde budeme online informovat o průběhu cesty (čím děti zrovna projíždí, jestli nestojí v případných kolonách apod.).

Kdo ještě nedoplatil zálohu č.2., platební instrukce zde: https://skolasyrovice.cz/skola-v-prirode-doplatek/

A co přibalit do kufru? 

V případě nejasností prosím kontaktujte svou třídní učitelku či sekretariát školy. 

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...