Škola v přírodě je tu!

Už v pondělí naše děti vyrazí za velkým dobrodružstvím se “školou v přírodě”! 
Co je potřeba odevzdat, sbalit s sebou či vědět ještě před odjezdem? 

V pondělí 22. 5. je pro všechny zúčastněné sraz u školy nejpozději do 7:30 hod. 
Do té doby je nutné odevzdat tyto vyplněné formuláře, které děti obdržely od třídní učitelky již v minulém týdnu:

  • kontakty rodičů,
  • posudek zdrav. způsobilosti a ofocenou kartičku pojištěnce
  • souhlas s ošetřením
  • bezinfekčnost – stačí ráno u autobusu – ale NEZAPOMENOUT ;-).

Děti, kterým je v autobusu špatně, si vezmou ještě před cestou kinedril. Na místě v rekreačním středisku Zálesí https://rszalesi.cz/ by naši výletníci měli být cca 10:30 hod. (záleží na dopravní situaci a počtu přestávek 🙂 ) Jakmile dojedou do cíle, budeme neprodleně informovat zde, na našich webových stránkách. 

Odjezd zpět domů je plánován na pátek 26. 5., a to nejpozději ve 14.00 hod. Přesný čas výjezdu bude upřesněn v pátek zde na webových stránkách, kde budeme online informovat o průběhu cesty (čím děti zrovna projíždí, jestli nestojí v případných kolonách apod.).

Kdo ještě nedoplatil zálohu č.2., platební instrukce zde: https://skolasyrovice.cz/skola-v-prirode-doplatek/

A co přibalit do kufru? 

V případě nejasností prosím kontaktujte svou třídní učitelku či sekretariát školy. 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...