Škola v přírodě – odjezd

Vážení rodiče,

níže uvádíme pár informací k pondělnímu odjezdu do školy v přírodě.

Pro všechny zúčastněné je sraz u školy nejpozději do 7:30 hod. 
Do té doby je nutné odevzdat tyto vyplněné formuláře, které děti obdržely od třídní učitelky:

  • posudek zdrav. způsobilosti a ofocenou kartičku pojištěnce (již se odevzdává tř. učitelce v průběhu května)
  • souhlas s ošetřením + bezinfekčnost – ráno u autobusu

Dále u autobusu předejte léky předepsané lékařem s přesným způsobem užíváním paní uč. Šedrlové (zdravotnice).

Děti, kterým je v autobusu špatně, si vezmou ještě před cestou Kinedryl. Na místě v rekreačním středisku Zátiší https://www.zatisi-penzion.cz/  by naši výletníci měli být cca 10:30 – 11:00 hod. (záleží na dopravní situaci a počtu přestávek 🙂) 

Odjezd zpět domů je plánován na pátek 24. 5. cca v 11 hod. Přesný čas výjezdu bude upřesněn v pátek zde na webových stránkách, kde budeme online informovat o průběhu cesty (čím děti zrovna projíždí, jestli nestojí v případných kolonách apod.).

A pro připomenutí – seznam potřebných věcí:

V případě nejasností kontaktujte svoji třídní učitelku. 

 

 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...