Škola v přírodě v plném proudu

Jak pak se tam asi děti mají? Nestrádají? Nejsou smutné?
NEJSOU 😉 Přesvědčit se můžete v naší fotogalerii, kde se budeme snažit dávat každý den alespoň pár momentek z jejich nabitého a veselého programu.

https://skolasyrovice.cz/zakladni-skola-2018/nggallery/zakladni-skola-1718/%C5%A0VP—den-1.

Pozdrav z Beskyd:

Přijeli jsme na místo kolem 11 hodiny. Přivítali jsme se s animátory, kteří nám pomohli s kufry až do pokojů. Než jsme vybalili, byl čas k obědu: nudlová polévka, kuřecí nudličky s rýží. Po celý den byl k dispozici čaj, nebo šťáva.
Po poledním klidu následoval animační program letos s názvem „ STROJ ČASU“. Děti musely splnit tři úkoly, aby se rozřadily do družstev – „projít stezku, střelit mamuta, proplížit se jeskyní“. Ve družstvech už plnily různé úkoly – seznamovačky, týmové vlajky, vymýšlely název pro svůj tým.
A večeře? Špagety 🙂 .
Večerní program byl plný tance a her. Tanec je tady opravdu oblíbená činnost.

Zdraví Vás děti a paní učitelky 🙂

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...