Škola v přírodě v plném proudu

Jak pak se tam asi děti mají? Nestrádají? Nejsou smutné?
NEJSOU 😉 Přesvědčit se můžete v naší fotogalerii, kde se budeme snažit dávat každý den alespoň pár momentek z jejich nabitého a veselého programu.

https://skolasyrovice.cz/zakladni-skola-2018/nggallery/zakladni-skola-1718/%C5%A0VP—den-1.

Pozdrav z Beskyd:

Přijeli jsme na místo kolem 11 hodiny. Přivítali jsme se s animátory, kteří nám pomohli s kufry až do pokojů. Než jsme vybalili, byl čas k obědu: nudlová polévka, kuřecí nudličky s rýží. Po celý den byl k dispozici čaj, nebo šťáva.
Po poledním klidu následoval animační program letos s názvem „ STROJ ČASU“. Děti musely splnit tři úkoly, aby se rozřadily do družstev – „projít stezku, střelit mamuta, proplížit se jeskyní“. Ve družstvech už plnily různé úkoly – seznamovačky, týmové vlajky, vymýšlely název pro svůj tým.
A večeře? Špagety 🙂 .
Večerní program byl plný tance a her. Tanec je tady opravdu oblíbená činnost.

Zdraví Vás děti a paní učitelky 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...