Škola v přírodě v plném proudu

Jak pak se tam asi děti mají? Nestrádají? Nejsou smutné?
NEJSOU 😉 Přesvědčit se můžete v naší fotogalerii, kde se budeme snažit dávat každý den alespoň pár momentek z jejich nabitého a veselého programu.

https://skolasyrovice.cz/zakladni-skola-2018/nggallery/zakladni-skola-1718/%C5%A0VP—den-1.

Pozdrav z Beskyd:

Přijeli jsme na místo kolem 11 hodiny. Přivítali jsme se s animátory, kteří nám pomohli s kufry až do pokojů. Než jsme vybalili, byl čas k obědu: nudlová polévka, kuřecí nudličky s rýží. Po celý den byl k dispozici čaj, nebo šťáva.
Po poledním klidu následoval animační program letos s názvem „ STROJ ČASU“. Děti musely splnit tři úkoly, aby se rozřadily do družstev – „projít stezku, střelit mamuta, proplížit se jeskyní“. Ve družstvech už plnily různé úkoly – seznamovačky, týmové vlajky, vymýšlely název pro svůj tým.
A večeře? Špagety 🙂 .
Večerní program byl plný tance a her. Tanec je tady opravdu oblíbená činnost.

Zdraví Vás děti a paní učitelky 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...