ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Vážení rodiče,
letošní školní rok pojedeme na Školu v přírodě v termínu od 18.6. do 22.6.2019.

Na rozdíl od minulých dvou let zamíříme tentokráte k Orlické přehradě, kde budeme prozkoumávat krásy Povltaví.
Bližší informace o ubytování naleznete na stránkách www.tvrzholesice.cz

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...