Školní kolekce oblečení

Vážení rodiče, milé děti, 

v průběhu listopadu a prosince 2023 jste se mohli zapojit v hlasování o logo pro naší školní kolekci oblečení. Nyní vám již můžeme představit vytvořenou volnočasovou školní kolekci, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na eshopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/skolasyrovice/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 24. 1. 2024. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Pokud vás zaujal konkrétní kousek,  neváhejte dlouho, jelikož do 14. 1. můžete ještě čerpat 10% povánoční slevu. Je čistě na vás, zda si koupíte tričko, pouzdro či čepici. Celá akce je dobrovolná. 

Přesto doufáme, že budete mít z naší školní kolekce radost!

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...