Slavnostní rozloučení s páťáky

Vážení rodiče,
v pátek 22. 6. 2018 od 16.00 hod. se na zahradě naší MŠ uskuteční ZAHRADNÍ SLAVNOST, kde bychom se rádi slavnostně rozloučili s našimi páťáky.
Naši „nejstarší“ zde předají klíček od školy budoucím prvňáčkům, kteří si pro ně připravili pro úspěšný start v nové škole také malou drobnost na památku.
Jste srdečně zváni!
Pokud nám pomůžete s občerstvením, budeme rádi. Není potřeba nic speciálního. Pečete-li rádi, doneste pár koláčků. Děti určitě nepohrdnou ani ovocem či jinými dobrotami. Co kdo donese a v jakém množství, je čistě na Vás a Vašich možnostech.
Akce bude ukončena táborákem, proto si nezapomeňte vzít špekáček 🙂 .

Těšíme se na Vás
třídní učitelé a vedení školy

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...