Slavnostní rozloučení s páťáky

Vážení rodiče,
v pátek 22. 6. 2018 od 16.00 hod. se na zahradě naší MŠ uskuteční ZAHRADNÍ SLAVNOST, kde bychom se rádi slavnostně rozloučili s našimi páťáky.
Naši „nejstarší“ zde předají klíček od školy budoucím prvňáčkům, kteří si pro ně připravili pro úspěšný start v nové škole také malou drobnost na památku.
Jste srdečně zváni!
Pokud nám pomůžete s občerstvením, budeme rádi. Není potřeba nic speciálního. Pečete-li rádi, doneste pár koláčků. Děti určitě nepohrdnou ani ovocem či jinými dobrotami. Co kdo donese a v jakém množství, je čistě na Vás a Vašich možnostech.
Akce bude ukončena táborákem, proto si nezapomeňte vzít špekáček 🙂 .

Těšíme se na Vás
třídní učitelé a vedení školy

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...