Slavnostní rozloučení s páťáky

Vážení rodiče,
v pátek 22. 6. 2018 od 16.00 hod. se na zahradě naší MŠ uskuteční ZAHRADNÍ SLAVNOST, kde bychom se rádi slavnostně rozloučili s našimi páťáky.
Naši „nejstarší“ zde předají klíček od školy budoucím prvňáčkům, kteří si pro ně připravili pro úspěšný start v nové škole také malou drobnost na památku.
Jste srdečně zváni!
Pokud nám pomůžete s občerstvením, budeme rádi. Není potřeba nic speciálního. Pečete-li rádi, doneste pár koláčků. Děti určitě nepohrdnou ani ovocem či jinými dobrotami. Co kdo donese a v jakém množství, je čistě na Vás a Vašich možnostech.
Akce bude ukončena táborákem, proto si nezapomeňte vzít špekáček 🙂 .

Těšíme se na Vás
třídní učitelé a vedení školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...