Slavnostní zahájení školního roku v MŠ

Vážní rodiče,
dne 31.8. v 9.00 hod. bude na zahradě mateřské školy slavnostně zahájen školní rok.
Zde se dozvíte, kde bude Vaše dítko chodit do třídy nebo kterou budou mít paní učitelku.
Hned poté budou následovat třídní schůzky již v jednotlivých třídách dětí.

A co budou děti ve školce potřebovat? Papučky? Hrníček? Nebo ještě něco dalšího?
Vše, co dítě k nástupu do školky potřebuje, naleznete v článku Příprava pro začátek v MŠ .

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...