Slavnostní zápis ve škole

Vážení rodiče,

jak jsme již informovali, kvůli organizačním důvodům proběhne v dubnovém termínu, který je zákonem daný, zápis do první třídy způsobem “online”, tedy bez dětí.
Děti ale o nic nepřijdou! Dne 11. 5. bude od 14.00 – 17.00 hod. pro všechny budoucí prvňáčky v naší škole připraven slavnostní zápis

V tento den se děti setkají s paní učitelkou, které mohou předvést vše, co se nejen ve školce naučily, vyfotit se v lavici a odnést si kromě malé drobnosti na památku pravý zážitek ze školního zápisu. 

Už nyní se na velké školáky těšíme! 🙂

Malé upozornění –  květnová akce nenahrazuje oficiální dubnový zápis!  Veškeré náležitosti k formálnímu zápisu, které je nutné odevzdat od 18. – 21. 4. 2022, naleznete zde: https://skolasyrovice.cz/zapis-do-prvni-tridy-odklad-pripravna-trida/

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...