Slavnostní zápis ve škole

Vážení rodiče,

jak jsme již informovali, kvůli organizačním důvodům proběhne v dubnovém termínu, který je zákonem daný, zápis do první třídy způsobem “online”, tedy bez dětí.
Děti ale o nic nepřijdou! Dne 11. 5. bude od 14.00 – 17.00 hod. pro všechny budoucí prvňáčky v naší škole připraven slavnostní zápis

V tento den se děti setkají s paní učitelkou, které mohou předvést vše, co se nejen ve školce naučily, vyfotit se v lavici a odnést si kromě malé drobnosti na památku pravý zážitek ze školního zápisu. 

Už nyní se na velké školáky těšíme! 🙂

Malé upozornění –  květnová akce nenahrazuje oficiální dubnový zápis!  Veškeré náležitosti k formálnímu zápisu, které je nutné odevzdat od 18. – 21. 4. 2022, naleznete zde: https://skolasyrovice.cz/zapis-do-prvni-tridy-odklad-pripravna-trida/

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...