Snaha o navýšení kapacity školky

Vážení rodiče,

jak již někteří možná víte, mimo navýšení počtu dětí odloučeným pracovištěm v Sobotovicích, se v těchto chvílích snažíme ještě o navýšení celkové kapacity dětí v naší školce v Syrovicích. Chtěli bychom Vás tedy informovat současném stavu dané situace.

Původní záměr byl navýšit kapacitu dětí na nejvyšší možný počet dle legislativy, což je o 9 míst. Bohužel z pohledu Krajské hygienické stanice Brno nám to nebylo schváleno. Nicméně i přesto jsme zažádali o výjimku. V tuto chvíli čekáme na schválení výjimky alespoň pro nastávající školní rok. Jestli nám povolí navýšení o jedno či o všech devět míst, není vůbec jisté. My ovšem budeme rádi za každé nově umístěné dítko v naší školce.

Jakmile dostaneme oficiální vyjádření k této záležitosti, budeme Vás neprodleně informovat.

Krásné léto přeje
vedení školy

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...