Strašidelná cesta se školní družinou

Školní družina zve všechny malé i velké na “strašidelnou cestu”!

Kdy: 26.10. 2021 od 16:30 hod. 
Kde: myslivna Syrovice 

Průběh akce: nejdříve opečeme špekáčky na ohni (špekáčky, pečivo, čaj a jiné pochutiny budou zajištěny školní družinou). Poté se děti vydají na cestu. Odvážnější sami, méně odvážní s rodiči. Na konci všechny čeká sladká odměna :-). Akce není pouze pro družinové děti. Zvaní jsou všichni, kdo se rádi trošku bojí.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...