Strašidelná cesta se školní družinou

Školní družina zve všechny malé i velké na “strašidelnou cestu”!

Kdy: 26.10. 2021 od 16:30 hod. 
Kde: myslivna Syrovice 

Průběh akce: nejdříve opečeme špekáčky na ohni (špekáčky, pečivo, čaj a jiné pochutiny budou zajištěny školní družinou). Poté se děti vydají na cestu. Odvážnější sami, méně odvážní s rodiči. Na konci všechny čeká sladká odměna :-). Akce není pouze pro družinové děti. Zvaní jsou všichni, kdo se rádi trošku bojí.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...