Stravování od 18. 11. 2020

13. 11. 2020

Vážení strávníci,

věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

Děti, které navštěvují 1. a 2. třídu a stravují se, mají automaticky přihlášený oběd od 18.11.2020. Zároveň také jejich sourozenci, kteří navštěvují MŠ a byli po dobu uzavření MŠ doma, mají stravu od 18.11.2020 přihlášenou.

Odhlašování stravy probíhá standardním způsobem. Na webu, emailem: jidelna@skolasyrovice.cz nebo na mobilu: 724 921 502.

Dále od 18. 11. 2020 nastává změna ve výdeji obědů do jídlonosičů. Obědy se budou vydávat do 11:30 hod. Pokud Vám čas nevyhovuje, dodejte jídlonosič do vstupní chodby a od 11:00 hod si je můžete vyzvedávat.

Děkuji za spolupráci.

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...