Stravování od 18. 11. 2020

13. 11. 2020

Vážení strávníci,

věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

Děti, které navštěvují 1. a 2. třídu a stravují se, mají automaticky přihlášený oběd od 18.11.2020. Zároveň také jejich sourozenci, kteří navštěvují MŠ a byli po dobu uzavření MŠ doma, mají stravu od 18.11.2020 přihlášenou.

Odhlašování stravy probíhá standardním způsobem. Na webu, emailem: jidelna@skolasyrovice.cz nebo na mobilu: 724 921 502.

Dále od 18. 11. 2020 nastává změna ve výdeji obědů do jídlonosičů. Obědy se budou vydávat do 11:30 hod. Pokud Vám čas nevyhovuje, dodejte jídlonosič do vstupní chodby a od 11:00 hod si je můžete vyzvedávat.

Děkuji za spolupráci.

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...