Stravování v onlinevýuce

13. 4. 2021

Vážení rodiče,

pokud budete mít zájem o obědy pro děti 1., 4. a 5. třídy i v režimu onlinevýuky,
je potřeba se nahlásit do tohoto čtvrtka do 8:30 hod. vedoucí kuchyně paní Fialové e-mailem či za pomocí SMS.

Děti ze 2. a 3. ročníku, kterých se týká příští týden „školní“ výuka, jsou automaticky ke stravě přihlášeny.

Děkujeme za spolupráci

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...