Střípky z ŠVP

… a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her

 

Den čtvrtý – ČTVRTEK

Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního kamaráda… A jako tradičně, co by to bylo za loučení před odjezdem, kdyby se neopékaly špekáčky 🙂 

_______________________________________________________

Den třetí – STŘEDA

Už od rána mají děti nabitý program. Začíná se rozcvičkou, pokračuje výlet k Památníku vydání tolerančního patentu a následují týmové hry. Kdo nehraje s námi, není náš .. HOP HOP HOP 🙂 

_________________________________________________

Den druhý – ÚTERÝ 

Dnes šly děti na túru k místním vodopádům. Dobrá nálada jim neschází a her i zábavy stále nemají dost, že i o poledním klidu mastí karty. 🙂 

 

 

_____________________________________________________________________________

Vážení rodiče, 

na tomto místě (v tomto příspěvku, který bude každý den obnovován) naleznete “aktuální” zprávy ze školy v přírodě. Zde můžete mrknout za každý den na momentky ze sportovního zápolení, výletů a jiných aktivit našich dětí v Komorní Lhotce. 

Jak tedy děti prožily zbytek PONDĚLÍ? Sotva, co se ubytovaly a vybalily, byly rozdělené do týmů a šup do přírody 🙂 

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...