ŠVP – 3. den

Den třetí…

Po bohaté snídani jsme se vypravili do 3 km vzdáleného kempu Radava, kde bylo krasné místo pro koupáni. Zde jsme se nejen stihli vykoupat, ale i postavit z písku úkryt pro malinké rybičky nebo se jen tak v klidu opalovat. Za to, že všichni zvládli v tom vedru i cestu zpět, dostal každý k obědu plny talíř řízků s bramborovou kaší.

Po náročném výletu a s plným bříškem všichni uvítali chvilku na pokojích a v chatkách na oddech. Odpolední program začal poučným dokumentem o poskytnuti první pomoci a následovaly hry, jak co nejrychleji zareagovat, když se někomu něco stane. Aby byly síly vyrovnané, byly děti rozdělené nejen do svých skupin, ale i na mladší a starší.

Znáte hru na smrťáka? My ano – hlavním úkolem dát správně figurínu do stabilizované polohy 😉 Taky máme vyzkoušenou resuscitaci na figuríně, takže až přijedeme domů, s tou hordou špinavého prádla, hned to na mamince ukážeme, jak dobře jsme se to naučili :-).

Před večeří zbyla ještě chvilka času na badminton, přehazovanou, fotbal, válení sudů i oddych.

…………………………………

Nezapomeňte opět mrknout i do naší fotogalerie 😉

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...