ŠVP – 3. den

Den třetí…

Po bohaté snídani jsme se vypravili do 3 km vzdáleného kempu Radava, kde bylo krasné místo pro koupáni. Zde jsme se nejen stihli vykoupat, ale i postavit z písku úkryt pro malinké rybičky nebo se jen tak v klidu opalovat. Za to, že všichni zvládli v tom vedru i cestu zpět, dostal každý k obědu plny talíř řízků s bramborovou kaší.

Po náročném výletu a s plným bříškem všichni uvítali chvilku na pokojích a v chatkách na oddech. Odpolední program začal poučným dokumentem o poskytnuti první pomoci a následovaly hry, jak co nejrychleji zareagovat, když se někomu něco stane. Aby byly síly vyrovnané, byly děti rozdělené nejen do svých skupin, ale i na mladší a starší.

Znáte hru na smrťáka? My ano – hlavním úkolem dát správně figurínu do stabilizované polohy 😉 Taky máme vyzkoušenou resuscitaci na figuríně, takže až přijedeme domů, s tou hordou špinavého prádla, hned to na mamince ukážeme, jak dobře jsme se to naučili :-).

Před večeří zbyla ještě chvilka času na badminton, přehazovanou, fotbal, válení sudů i oddych.

…………………………………

Nezapomeňte opět mrknout i do naší fotogalerie 😉

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...