ŠVP – 4. den

Po snídani šel náš pan provozní nakrmit rybičky do rybníka, který má ukryté na své zahradě, a nás vzal s sebou.
Měl pro nás překvapení. V rybníku prý plave i zlatá rybka! My ji ale neviděli, takže nám přání nesplní. Protože se nám nikomu po včerejším náročném výletě nechtělo na žádnou túru, úkol na dnešek byl jasný! V lese, který je jen pár kroků od areálu, postavit malinké útulné domečky. A ty se nám fakt dost povedly …. 🙂

Po sladkém obědě (buchtičky s krémem) jsme si jen chvilinku odpočinuli a pak šli na nejtěžší soutěž celého týdne. Měli jsme předvést, co jsme se za pobyt zde naučili a zapamatovali si.
I když to bylo napínavé, zvládli jsme to všichni!!! A nebojte se, my vám ty diplomy přivezeme ;-). Tímto se z nás totiž stali mladí záchranáři.

A samozřejmě co by to byl za poslední večer bez špekáčků a diskotéky! Užili jsme si to parádně, ale už se na vás těšíme 🙂

…………………..

Poslední momentky opět ve fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...