ŠVP – 4. den

Po snídani šel náš pan provozní nakrmit rybičky do rybníka, který má ukryté na své zahradě, a nás vzal s sebou.
Měl pro nás překvapení. V rybníku prý plave i zlatá rybka! My ji ale neviděli, takže nám přání nesplní. Protože se nám nikomu po včerejším náročném výletě nechtělo na žádnou túru, úkol na dnešek byl jasný! V lese, který je jen pár kroků od areálu, postavit malinké útulné domečky. A ty se nám fakt dost povedly …. 🙂

Po sladkém obědě (buchtičky s krémem) jsme si jen chvilinku odpočinuli a pak šli na nejtěžší soutěž celého týdne. Měli jsme předvést, co jsme se za pobyt zde naučili a zapamatovali si.
I když to bylo napínavé, zvládli jsme to všichni!!! A nebojte se, my vám ty diplomy přivezeme ;-). Tímto se z nás totiž stali mladí záchranáři.

A samozřejmě co by to byl za poslední večer bez špekáčků a diskotéky! Užili jsme si to parádně, ale už se na vás těšíme 🙂

…………………..

Poslední momentky opět ve fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...