ŠVP – 4. den

Po snídani šel náš pan provozní nakrmit rybičky do rybníka, který má ukryté na své zahradě, a nás vzal s sebou.
Měl pro nás překvapení. V rybníku prý plave i zlatá rybka! My ji ale neviděli, takže nám přání nesplní. Protože se nám nikomu po včerejším náročném výletě nechtělo na žádnou túru, úkol na dnešek byl jasný! V lese, který je jen pár kroků od areálu, postavit malinké útulné domečky. A ty se nám fakt dost povedly …. 🙂

Po sladkém obědě (buchtičky s krémem) jsme si jen chvilinku odpočinuli a pak šli na nejtěžší soutěž celého týdne. Měli jsme předvést, co jsme se za pobyt zde naučili a zapamatovali si.
I když to bylo napínavé, zvládli jsme to všichni!!! A nebojte se, my vám ty diplomy přivezeme ;-). Tímto se z nás totiž stali mladí záchranáři.

A samozřejmě co by to byl za poslední večer bez špekáčků a diskotéky! Užili jsme si to parádně, ale už se na vás těšíme 🙂

…………………..

Poslední momentky opět ve fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...