ŠVP – odjezd – AKTUÁLNĚ

UUUUUF … A MÁME JE DOMA 🙂 Tímto končí dnešní online zpravodajství, děkuji za pozornost, loučím se s Vámi a přeji všem krásný víkend 😉

14:29 SYROVICE 🙂

14:27 Notino

14:25 BUS2 Rajhrad

14:23 BUS1 SYROVICE 🙂

14:22 Bus1 projel kolem Notino, Bus2 Vídeňská

14:20 Bus1 Rajhrad, Bus2 Modřice

14:18 Bus1 Popovice 

14:12 Bus2 sjíždí od Olympie do Modřic, Bus1 sjel na Vídeňskou 

14:05 ..a máme tu brněnský oblíbený kolorit – zácpa na brněnské D1

13:55 Bus1 Brno Tuřany, Bus2  těsně před Brnem

13:35 Oba autobusy srovnaly své pozice a společně právě projíždí Vyškovem 😉

13:00 Bus1 Olomouc (byla krátká pauza), Bus2 Prostějov

12:41 Olomouc

12:10 Bus1 je už na D1, Bus2 se blíží k Bělotínu

11:53 – Bus1 Starý Jičín, Bus2 Příbor 

11:40 – už projeli Frýdek-Místek a blíží se k Příboru … zatím bezproblémový plynulý provoz 

11: 22 – druhý autobus (2. a 3. ročník) je již také na trati 😉

11:15 – první autobus právě vyjíždí (4. a 5. ročník). Nebojte, i druhý bude jistě brzy na trase. Jelikož ale přijel o chloupek později, musí si dle legislativy udělat pauzu. Každopádně kolem druhé hodiny bychom mohli mít děti v Syrovicích.

10:30 – děti jsou už ready a oba autobusy již na místě 😉

9:45 – děti se pomalu balí

________________________________________________

Vážení rodiče, 

odjezd autobusů směr domů je plánován 11.00 hod. V kolik přesně vyjedou vám zde, v tomto příspěvku, budu tradičně aktualizovat. A to včetně následného průběhu cesty – kde zrovna jsou, čím projíždí, zda nestojí v koloně apod. Zůstaňte tedy se mnou online 🙂 . 

Kdo se nemůže dočkat, zkraťte si dobu čekání u momentek z předchozích dnů: https://skolasyrovice.cz/stripky-z-svp/ 

M. Hanzelová

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...