Testování 1. 11. a 8. 11. 2021

Vážení rodiče,

jak jste již jistě zaznamenali, z důvodu nárůstu covidových čísel opět dojde k testování na základních a středních školách v určitých okresech ČR. Mezi rizikové okresy spadá i okres Brno – venkov.

Informujeme tedy, že ve dnech 1. a 8. 11. 2021 proběhne ve všech třídách ZŠ Syrovice testování antigenními testy.

Testovat se nemusí děti, které jsou očkované nebo doloží PCR test (72 hod) / antigenní test (24 hod) od poskytovatele zdravotnické služby. Případně, pokud žák prodělal onemocnění Covid-19 (nejdéle před 180 dny).

Děkujeme všem za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...