Testování 1. 11. a 8. 11. 2021

Vážení rodiče,

jak jste již jistě zaznamenali, z důvodu nárůstu covidových čísel opět dojde k testování na základních a středních školách v určitých okresech ČR. Mezi rizikové okresy spadá i okres Brno – venkov.

Informujeme tedy, že ve dnech 1. a 8. 11. 2021 proběhne ve všech třídách ZŠ Syrovice testování antigenními testy.

Testovat se nemusí děti, které jsou očkované nebo doloží PCR test (72 hod) / antigenní test (24 hod) od poskytovatele zdravotnické služby. Případně, pokud žák prodělal onemocnění Covid-19 (nejdéle před 180 dny).

Děkujeme všem za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...