Testování 1. 11. a 8. 11. 2021

Vážení rodiče,

jak jste již jistě zaznamenali, z důvodu nárůstu covidových čísel opět dojde k testování na základních a středních školách v určitých okresech ČR. Mezi rizikové okresy spadá i okres Brno – venkov.

Informujeme tedy, že ve dnech 1. a 8. 11. 2021 proběhne ve všech třídách ZŠ Syrovice testování antigenními testy.

Testovat se nemusí děti, které jsou očkované nebo doloží PCR test (72 hod) / antigenní test (24 hod) od poskytovatele zdravotnické služby. Případně, pokud žák prodělal onemocnění Covid-19 (nejdéle před 180 dny).

Děkujeme všem za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...