Testování 1. 11. a 8. 11. 2021

Vážení rodiče,

jak jste již jistě zaznamenali, z důvodu nárůstu covidových čísel opět dojde k testování na základních a středních školách v určitých okresech ČR. Mezi rizikové okresy spadá i okres Brno – venkov.

Informujeme tedy, že ve dnech 1. a 8. 11. 2021 proběhne ve všech třídách ZŠ Syrovice testování antigenními testy.

Testovat se nemusí děti, které jsou očkované nebo doloží PCR test (72 hod) / antigenní test (24 hod) od poskytovatele zdravotnické služby. Případně, pokud žák prodělal onemocnění Covid-19 (nejdéle před 180 dny).

Děkujeme všem za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...