Třídní schůzky budoucích prvňáčků

1.6.2021

Zveme všechny rodiče předškolních dětí na třídní schůzku pro budoucí prvňáčky ŠR 21/22.
Schůzka se uskuteční ve středu 16. 6. 2021 od 16:30 hod. v MŠ ve třídách Včeliček a Mravenečků.
Jelikož se kolektivy dětí měnit nebudou, schůzka proběhne v nynějších kmenových třídách dětí.

Rodiče dětí, které do naší MŠ nechodí, ale do první třídy ZŠ Syrovice nastupují, jsou pozváni do MŠ třídy Včeliček (vstup nalevo, hned vedle branky – směr od školy).

Na třídní schůzce se poznáte s budoucí paní učitelkou Vašich dětí, která Vás seznámí s podrobnostmi, jenž se týkají nástupu do školy a průběhu 1. třídy.

Pokud máte jakékoliv doplňující dotazy ke schůzce, obracejte se na sekretariát školy – Markétu Hanzelovou, 515 221 148, 725 843 904, sekretariat@skolasyrovice.cz.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...