Týden plný zábavy v MŠ

Vzhledem k tomu, že nás čeká „Den dětí“, připravili jsme si pro děti týden plný zábavy 🙂 

Pondělí 30.5.2022      den her na školní zahradě

Úterý 31.5.2022         návštěva rybářů

Středa 1.6.2022           sportovní dopoledne „OLYMPIÁDA“ – se Sokolem do života

Čtvrtek 2.6.2022         čtvrtá dopolední vycházka

(V rámci environmentálního vzdělávání proběhne letní vycházka do přírody. Svačina bude zajištěna ze školní jídelny. Dejte prosím dětem do batůžku láhev s pitím.)

Pátek 3.6.2022            malování na chodník

                                     předškoláci – návštěva prvních tříd

Prosíme rodiče, aby tento týden vodili děti do školky včas, abychom zamezili případnému zdržení programu.
Děti by měly mít sportovní oblečení, které bude přizpůsobené počasí. V případě nepříznivého počasí bude program upraven.

 

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...