U hasičů na návštěvě…

11. 10. 2019
Co udělat, když se poraníme?
Kdy a jak přivolat zdravotní záchrannou službu?
Co dělat, když hoří?
Jak přivolat hasiče?
Co dělat při autonehodě?

Někdy v životě se nám může stát, že se poraníme, zlomíme nohu, popálíme nebo se setkáme s člověkem v bezvědomí. Co udělat, jak se zachovat, jak poskytnout první pomoc zraněnému a jak jednat v případě, že budeme my nebo naše okolí ohroženo na životě požárem, jsme si povídali, my prvňáci a druháci, se členy hasičského sboru v Syrovicích.
Sdíleli jsme své dosavadní zkušenosti co dělat v oblasti požární ochrany u nás doma, aby náš život byl bezpečnější a příjemnější..
Děkujeme 🙂


Více v naší fotogalerii.

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...