U hasičů na návštěvě…

11. 10. 2019
Co udělat, když se poraníme?
Kdy a jak přivolat zdravotní záchrannou službu?
Co dělat, když hoří?
Jak přivolat hasiče?
Co dělat při autonehodě?

Někdy v životě se nám může stát, že se poraníme, zlomíme nohu, popálíme nebo se setkáme s člověkem v bezvědomí. Co udělat, jak se zachovat, jak poskytnout první pomoc zraněnému a jak jednat v případě, že budeme my nebo naše okolí ohroženo na životě požárem, jsme si povídali, my prvňáci a druháci, se členy hasičského sboru v Syrovicích.
Sdíleli jsme své dosavadní zkušenosti co dělat v oblasti požární ochrany u nás doma, aby náš život byl bezpečnější a příjemnější..
Děkujeme 🙂


Více v naší fotogalerii.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...