U hasičů na návštěvě…

11. 10. 2019
Co udělat, když se poraníme?
Kdy a jak přivolat zdravotní záchrannou službu?
Co dělat, když hoří?
Jak přivolat hasiče?
Co dělat při autonehodě?

Někdy v životě se nám může stát, že se poraníme, zlomíme nohu, popálíme nebo se setkáme s člověkem v bezvědomí. Co udělat, jak se zachovat, jak poskytnout první pomoc zraněnému a jak jednat v případě, že budeme my nebo naše okolí ohroženo na životě požárem, jsme si povídali, my prvňáci a druháci, se členy hasičského sboru v Syrovicích.
Sdíleli jsme své dosavadní zkušenosti co dělat v oblasti požární ochrany u nás doma, aby náš život byl bezpečnější a příjemnější..
Děkujeme 🙂


Více v naší fotogalerii.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...