U hasičů na návštěvě…

11. 10. 2019
Co udělat, když se poraníme?
Kdy a jak přivolat zdravotní záchrannou službu?
Co dělat, když hoří?
Jak přivolat hasiče?
Co dělat při autonehodě?

Někdy v životě se nám může stát, že se poraníme, zlomíme nohu, popálíme nebo se setkáme s člověkem v bezvědomí. Co udělat, jak se zachovat, jak poskytnout první pomoc zraněnému a jak jednat v případě, že budeme my nebo naše okolí ohroženo na životě požárem, jsme si povídali, my prvňáci a druháci, se členy hasičského sboru v Syrovicích.
Sdíleli jsme své dosavadní zkušenosti co dělat v oblasti požární ochrany u nás doma, aby náš život byl bezpečnější a příjemnější..
Děkujeme 🙂


Více v naší fotogalerii.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...