Učitelé a jejich třídy

Třídní učitelé a jejich třídy:

1. A – paní učitelka Petra Štěpková – přízemí
1. B – paní učitelka Dita Bayerová – přízemí

2. třída – paní učitelka Dagmar Ryšánková – 1. patro
3. třída – paní učitelka Jana Dohnalová – 1. patro
4. třída – paní učitelka Miloslava Meluzínová – přízemí

5. A – pan učitel Jiří Bulant – 1. patro
5. B – paní učitelka Ivana Hradečná – 1. patro

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...