Ukliďme Česko – jaro 2022

Dne 1. 4. se naše škola tradičně zapojí do celostátního projektu Ukliďme Česko!

V tento den zůstávají všechny děti v Syrovicích (tedy neodjedou do Želešic) a pomohou po zimě z naší obce udělat krásné místo na zemi. 
Začátek akce, podrobnější průběh nebo co si vzít s sebou, se děti dozví od svých třídních učitelek.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...