Ukliďme Česko – ukliďme Syrovice

Stejně jako v loňském roce se naše škola a školka zapojily do celorepublikové akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko, a to v pátek 29. září. Děti se sešly na první vyučovací hodinu ve svých třídách s třídními učiteli, popovídali si o smyslu této akce, byli poučeni o bezpečnosti při úklidu veřejných prostor obce a obdrželi ochranné rukavice a sběrné pytle na odpad. V devět hodin, po oschnutí rosy, se všichni vydali do určených prostor napřič celou obcí, které během dopoledne zbavili odpadků – 22 pytlů, což dělá cca 450 Kg odpadu!!! O ten se pak postarala obec a všechny pytle odvezla a uklidila.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...