Ukliďme Česko – ukliďme Syrovice

Stejně jako v loňském roce se naše škola a školka zapojily do celorepublikové akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko, a to v pátek 29. září. Děti se sešly na první vyučovací hodinu ve svých třídách s třídními učiteli, popovídali si o smyslu této akce, byli poučeni o bezpečnosti při úklidu veřejných prostor obce a obdrželi ochranné rukavice a sběrné pytle na odpad. V devět hodin, po oschnutí rosy, se všichni vydali do určených prostor napřič celou obcí, které během dopoledne zbavili odpadků – 22 pytlů, což dělá cca 450 Kg odpadu!!! O ten se pak postarala obec a všechny pytle odvezla a uklidila.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...