Ukliďme Česko – ukliďme Syrovice

Naše škola i školka se již po třetí zapojuje do této celorepublikové akce. Před rokem jsme při jarním úklidu nasbírali na 250 kg odpadu, a tím ulehčili přírodě kolem nás. Jsme napnutí, kolik toho bude tentokrát 😉 . Máte-li chuť, přidejte se k nám!! Má to smysl! 🙂

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...