Úkoly pro předškoláky 3

14. 4. 2020

Vážení rodiče,

jelikož se karanténa prodloužila a kvapem se blíží konec školního roku, rády bychom s Vámi spolupracovaly intenzivněji. Zasíláme další řadu úkolů pro předškolní dětiSlon Bonifác 1.

Po splnění budeme moc rády, když nám pošlete na třídní emaily zpětnou vazbu – třeba fotku, jak s dítětem pracujete nebo jak se mu úkol podařil :-).

Samozřejmě i nadále je to dobrovolné a pouze na Vašem rozhodnutí, zda s námi chcete spolupracovat. Budeme ovšem moc rády, když se k nám přidáte.

Těšíme se na Vaše obrázky i zprávy, jak se Vám ne jen “úkoly” daří 😉 .
Vaše paní učitelky

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...