Únor v MŠ

Plánované akce v únoru 2024

  • 5 – 9. 2. JARNÍ PRÁZDNINY 😉
  • 14. 2. Popeleční středa – s dětmi si povídáme o půstu a zdravém stravování
  • 19. 2. CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM – Čtení u Berušek a Mravenečků
  • 20. 2. Jak Zdravík s Jedlíkem poznávají přírodu – prev. program
  • 21. 2. Jak Zdravík s Jedlíkem poznávají přírodu – prev. program
  • 22. 2. Loutkové divadlo – Tajemná zahrada, proběhne v MŠ
  • 26. 2. CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM – Čtení u Včelky a Motýlci

 

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...