Únorová platba inkasem

Vážení rodiče,

z důvodu jarních prázdnin se bude inkaso za stravu a školkovné mimořádně strhávat už v pátek 8. 2. 2019.

Děkuji za pochopení

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny
ZŠ a MŠ Syrovice
Tel: 724 921 502
Email: jidelna@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...