ÚPRAVA WEBOVÝCH STRÁNEK

Vážení rodiče, děti a přátelé školy,
jak jste si již asi všimli, v této chvíli upravujeme naše webové stránky. Chceme, aby byly přehlednější a pro Vás uživatelsky příjemnější. Prosíme tedy v tomto ohledu o shovívavost a to do 30.11. Určitě budou veškeré změny ku prospěchu věci.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...