Úspěch na fotbalovém utkání

Dne 4. 4.2024 se žáci naší školy účastnili fotbalového utkání v rámci celorepublikové soutěže:

Tentokrát za nás soutěžil výběr dětí z druhých a třetích tříd a společně vybojovali v našich barvách krásné 3. místo!!!
Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci školy.

Tímto to ovšem ještě nekončí! 22. 4. se koná další kolo, tentokrát pro vyšší ročníky – čtvrtá a pátá třída. Držme jim tedy společně palce 😉

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...