Úspěch v soutěži Bezpečná doprava budoucnosti

Letošní rok se žáci 4. a 5. tříd naší školy zapojili do celostátní soutěže probíhající v rámci celorepublikového projektu „Markétina dopravní výchova“ pod záštitou Policie ČR. Tématem byla Bezpečná doprava budoucnosti a úkolem mladých umělců bylo ztvárnit téma obrázkem, básničkou nebo jakýmkoliv uměleckým způsobem. To už vše záleželo na fantazii malých autorů. 

Jsme velmi hrdí, že se dvěma žačkám z 5.B podařilo umístit se v krajském kole, a to v kategorii literární:

2. místo – Adéla Malachtová 
3. místo – Katrin Králová

Z rukou policistek oddělení tisku a prevence krajského ředitelství Policie ČR si naše žačky převzaly diplomy a drobné dárky.
Výherkyním ze srdce gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

  

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...