Vánoční focení v ZŠ

Dne 19.10. proběhne ve škole tradiční “vánoční focení”. 

Nabídku tří variant dostaly děti do svých deníčků, kde můžete k focení děti přihlásit a zároveň i vybrat požadovanou variantu. 

Cena za sadu je se pohybuje v rozmezí od  300- 330,- Kč, dle výběru. Focení sourozenců společně hlaste prosím u třídních učitelek.

   

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...