Vánoční jarmark s DOBRÝM ANDĚLEM

Vážení rodiče,
u příležitosti slavnostního rozsvícení vánočního stromečku, které se uskuteční v neděli 2.12.2018 v parku, budou na vánočním jarmarku tradičně k prodeji drobné výrobky našich dětí. Letos chceme podpořit dobrou věc, a proto bude výtěžek z prodeje darován nadaci Dobrý anděl.
Předem děkujeme za vaši podporu v této akci.

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...