Vánoční jarmark s DOBRÝM ANDĚLEM

Vážení rodiče,
u příležitosti slavnostního rozsvícení vánočního stromečku, které se uskuteční v neděli 2.12.2018 v parku, budou na vánočním jarmarku tradičně k prodeji drobné výrobky našich dětí. Letos chceme podpořit dobrou věc, a proto bude výtěžek z prodeje darován nadaci Dobrý anděl.
Předem děkujeme za vaši podporu v této akci.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...