Vánoční sbírka – DĚKUJEME

Děkujeme všem, kteří se letos přidali k naší Vánoční sbírce pro Dětskou nemocnici.  Prodejem výrobků dětí školní družiny jsme na syrovickém vánočním trhu utržili 12 790,- Kč!

Tento obnos nám umožnil ještě více rozšířit řadu drobných předmětů věnovaných do sbírky přímo. Dárečky udělaly v nemocnici ohromnou radost a my jsme nadšení, že se vše povedlo. 

 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...