Velikonoční dílničky

“Škaredá středa” probíhala v naší škole ve znamení příprav na nadcházející velikonoční svátky. Děti si celé dopoledne vyráběly jarní dekorace, malovaly či jinak tvořily. Na každých stanovištích čekaly na děti jiné podněty – nejen výtvarné, ale také vědomostní i sportovní. V páté třídě byli k nahlédnutí a pohlazení malí živí králíčci, kteří dotvářeli krásnou velikonoční atmosféru.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii…

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...