Velikonoční dílničky

“Škaredá středa” probíhala v naší škole ve znamení příprav na nadcházející velikonoční svátky. Děti si celé dopoledne vyráběly jarní dekorace, malovaly či jinak tvořily. Na každých stanovištích čekaly na děti jiné podněty – nejen výtvarné, ale také vědomostní i sportovní. V páté třídě byli k nahlédnutí a pohlazení malí živí králíčci, kteří dotvářeli krásnou velikonoční atmosféru.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii…

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...