Veselé Vánoce 2022

Milé děti, rodiče a přátelé naší školy
dovolte, abychom vám popřáli
hezké vánoční svátky, 
ať máte čas na pohádky. 
Ať se na vás štěstí směje, 
ať vás láska stále hřeje. 
Ať vás úspěch provází
i v roce, který přichází. 

Užijte si vánoční prázdniny, které trvají od pátku 23. 12. 2022 do 2. 1. 2023. Po tuto dobu jsou ZŠ a MŠ zcela uzavřeny a to včetně školní družiny i jídelny. 

Provoz organizace bude opět plně obnoven 3. 1. 2023.

Těšíme se na shledanou v novém roce 🙂 

Kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ Syrovice

Sněhulák s červeným kulichem - Dublino Home

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...