Výlet ŠD – 15. 6. 2021

14. 6. 2021

Pro přihlášené děti se v úterý uskuteční avizovaný výlet do Biskoupek – ZooPark Čarodějnický Dvůr.

Odjezd v 12:15, příjezd mezi 15:30 – 16:30 k sokolovně.

S sebou do školy dejte prosím dětem batůžek s pitím a svačinou, pláštěnkou. Dále můžete přibalit přiměřené kapesné (doporučujeme 50 – 100 Kč).

Děkujeme.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...