Výlet školní družiny – MRK

Dne 26. 4. 2023 jede naše školní družina na výlet do Romského muzea v Brně, kde na děti čeká edukační program. 

Odjezd od školy je ve 12:30 hod. a předpokládaný návrat v cca 16:20 hod. 

Přihlášku a informace o platbě dopravy mají děti v družinových deníčcích. 

https://www.rommuz.cz/cs/o-muzeu/ 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...