Výsledky soutěže “Nejlepší recept pro školní jídelnu”

Výsledky soutěže „Nejlepší recept pro školní jídelnu Syrovice.“

HLAVNÍ CENY:

  1. místo Tobiáš  Kučera
  2. místo Daniel a Tomáš Valíkovi
  3. místo Sabina Chládková

OSTATNÍ :

Tomáš Vacula, Markéta   Sedláčková, Alice Valová, Michal Šenkýř, Ludmila Šťastná, Veronika

Kubová, Klára Bucová, Adéla Prokešová, Barbora Duchoňová, Filip Šenkýř, Kateřina Minaříková,

Gjuzal Valikuková.

Všichni kuchaři dostanou věcné ceny a diplom.

 

Děkujeme všem dětem i rodičům za báječné recepty a rádi je zařadíme do jídelního lístku

ZŠ a MŠ Syrovice.

Kolektiv kuchyně  ŠJ.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...